22 відгуків
+380 (73) 111-03-17
+380 (96) 871-17-35
VIZZER мебель из дерева

Умови доставки та оплати

Доставка здійснюється тільки по передоплаті.

Способи доставки

  • Нова Пошта(вартість доставки не входить у вартість виробу)

Способи оплати

  • Післяплата
Правила отримання вантажу в транспортній компанії ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
При оформленні вантажу до перевезення, в обов'язковому порядку оформляється страхування вантажу згідно з супровідними документами.
При псування вантажу з вини транспортної компанії, з боку транспортної компанії відшкодовується збиток в розмірі вартості вантажу, зазначеної в транспортній декларації.
Будь-яка переробка продукції, зіпсованої з вини транспортної компанії, відбувається за рахунок страховки зазначеної в ТТН.
ГОЛОВНЕ ПРАВИЛО:
НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН НЕ ПІДПИСУВАТИ ДОКУМЕНТИ БЕЗ ОГЛЯДУ ВАНТАЖУ!
1. При працівника Транспортної Компанії (до підписання документів) зняти поверхневу упаковку вантажу (дерев'яну обрешітку).
2. Перевірити наявність рваною або замятой картонної упаковки.
3. Перевірити наявність упаковки зі слідами вологи і ін. патьоками (масло, фарба тощо).
4. Перевірити наявність на упаковці: порізів, наскрізних дірок, сліди перепакування або перескотчевывания (звертаємо Вашу увагу на те, що деякі транспортні компанії не сумлінно виконують взяті на себе зобов'язання і до одержувача приїжджає пошкоджений, переупакованный вантаж).
5. Якщо упаковка пошкоджена, на місці скласти акт про виявлення псування у зв'язку з перевезенням вантажу (бажано сфотографувати пошкоджену упаковку на терміналі транспортної компанії; співробітники Транспортної компанії не можуть заборонити фотографування, т. к. Ви - Клієнт ТК і проводите зйомку з метою врегулювання можливих збитків!).
6. Проконтролювати фіксацію даного акта співробітниками Транспортної компанії у відповідних документах (при можливості сфотографувати складені документи.
7. По можливості, поставити до відома співробітника нашої компанії, відправивши лист (бажано з фотоматеріалом) на електронну адресу: vizzer2017@gmail.com
* ВАЖЛИВО!!!: один примірник Акта з оригінальною печаткою транспортної компанії та підписом представника ТК повинен залишатися на руках вантажоодержувача.
** ВАЖЛИВО!!!: Відправник (а також транспортна компанія) буде вважати, що вантаж доставлений належним чином, якщо тільки Одержувач не вкаже зворотне в Акті*, складеному при отриманні вантажу з участю представника ТК і підписаного з обох сторін.
*** ВАЖЛИВО!!!: У разі якщо при отриманні товару від ТК, були виявлені порушення та складено Акт* (Вантажоодержувачу) слід оформити і пред'явити претензію ВАШОЇ Транспортної Компанії і вимагати якнайшвидшого відшкодування збитків.
ЗРАЗОК УПАКОВКИ МЕБЛІВ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner